Bim Bimma publikon këngën e re

20:37 | 19 Shtator 2019

Bim Bimma ka lansuar projektin e ri muzikor.

Bim Bimma ka publikuar këngën e re, të cilën e solli në bashkëpunim me Nuke dhe Ergenin.

Kënga titullohet “1M”, ndërsa reperët preferuan ta sjellin këtë herë vetëm në versionin audio.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara