Bim Bimma gati bashkëpunimin me reperin e njohur kosovar

19:01 | 23 Maj 2020

Bim Bimma po vjen me një bashkëpunim.

Bim Bimma duket se nuk do vonoj edhe shumë deri në publikimin e projektit të ri muzikor, reperi ka njoftuar se ka gati një bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një fotografi në një studio muzikore ku shihet pranë reperit Nushi dhe Rinor Sopjanit, me të cilët edhe ka bashkëpunuar për këngët e radhës.

“I kom nja dy kang me kta djem spo di kur mi qit?”, ka shkruar ai mbi foto.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara