Beyonce merr gjithë vëmendjen në “Shawn Carter Foundation”

22:38 | 16 Nëntor 2019

Këngëtarja me famë botërore Beyoncé Knowles, ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa fotografi provokuese.

Knowles është shfaqur mjaftë seksi në gala mbrëmbjen, “Shawn Carter Foundation” që mbahet sonte, duke pozuar në një fustan ngjyrë bezhë ku theksohen linjat trupore superseksi, shkruan portali arbresh.info

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

View this post on Instagram

Shawn Carter Foundation Gala

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Beyonce ka marrë mijëra komente dhe llajka nga fansat e saj të shumtë, për dukjen e saj prej një dive të vërtetë, e cila i ka rezistuar kohës deri më tani. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara