Beyonce Knowles i kthehet….

09:28 | 17 Gusht 2015

Beyonce Knowles është kthyer prapa duke kujtuar imazhin e saj bashkë me vajzën Blue, kur ajo ishte vetëm 11 muajsh.

Nënë e bijë ishin pjesë e kopertinës Vogue, të vitit 2013.

Beyonce do të jetë edhe këtë vit pjesë e kopertinës së Vogue, në shtator, në bashkëpunim me fotografin e njohur Mario Testino, i cili padyshim vëri në pah bukurinë dhe stilin me klasë të këngëtares.
Mbretëresha e muzikës ka ndarë me fansat në Instagram foton me vajzën e saj, tani tre-vjeçare , me bashkëshortin e saj 45-vjeçar Jay Z.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara