Beyonce and Jay-z së bashku në turne

20:39 | 13 Mars 2018

Çifti i njohur amerikan, yjet e muzikës Beyonce dhe reperi Jay-Z do të shkojnë së bashku në një turne botërorë.

Tashmë janë bërë të ditur data e koncerteve të turneut që pritet të filloj në qershor, shkruan arbresh.info.

Dyshja për herë të fundit ishin së bashku në turne gjatë viti 2014 dhe tashmë kanë konfirmuar se ata do të ribashkohen përsëri për të performuar në vende të ndryshme të botës.

Ndryshe, çifti i njohur u martuan në prill të vitit 2008 ndërsa janë prindër të një vajze gjashtë vjeçare, Blue Ivy dhe të dy binjakëve në qershor të vitit 2017./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale