Bes Kallaku në mbështetje të kombëtareve: Suksese Shqiptarisë sot!

20:50 | 10 Shtator 2019

Shqipëria dhe Kosova do të përballen respektivisht me Islandën dhe Anglinë, në kuadër të eliminatoreve të EURO2020.

Për t’i dhënë më shumë zemër djemve tanë ka menduar dhe aktori i mirënjohur i estradës, Bes Kallaku.

Aktori përmes një postimi në rrjetin social Instagram, u ka uruar fat në kombëtareve mbrëmjen e sotme.

“Suksese përfaqësueseve të Shqiptarisë sot. Shqipëri, Kosovë.”, ka shkruar ai.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara