Bertina e Big Brother-it punësohet në Emiratet e Bashkuara Arabe

13:41 | 16 Korrik 2015
Para disa vitesh ishte një nga konkurrentet më të dashura të Big Brother Albania, e tani Bertina opo ndjek suksesin jashtë Shqipërisë.
Ajo është pranuar në një punë ku kishte aplikuar kohë më parë me Europe Agency dhe tani që është pranuar, Bertina duhet të shkojë pikërisht në Emiratet e Bashkuara Arabe të fillojë një jetë të re.

Nuk dihen specifikat për punën që do të bëjë, por Bertina ka treguar se ajo ka kaluar nëpër shumë faza derisa është pranuar, që nga përpilimi dhe dorëzimi i CV e deri tek intervistat e një pas njëshme.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara