Ben Affleck dhe Jennifer Garner ende me unaza në gisht

15:59 | 16 Korrik 2015

Në qershor të këtij viti çifti Ben Affleck dhe Jennifer Garner bënë të ditur se janë duke kryer procedurat e divorcit.

Edhe pse ata tashmë janë të ndarë, në fotot e shprendara këto ditë, shihet se ata unazat e martesës i mbajn ende në gisht.

E, arsyeja pse ata nuk po i largojn unazat e martesës edhe pas ndarjes është se sipas tyre këtë po e bëjnë për hir të fëmijëve.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara