Bella Hadid zbulon gjoksin, kaq “hot” nuk e keni parë kurrë

14:53 | 22 Maj 2019

Ajo është një ndër femrat më të bukura të planetit tokë.

Është mjaft aktive jo vetëm në pasarelat e modës, por edhe me imazhet dhe videot që sjell në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info.

Hadid, së fundmi ka postuar një fotografi në rrjete sociale teksa po duket tejet seksi pasiqë ka ekspozuar gjoksin e saj joshës.

Theksojmë se 22-vjeçarja është ndër modelet me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale, ku aktivitetin e saj e përcjellin mbi 21.8 milionë në Instagram.

Ndryshe, modelja që në realitet quhet Isabella Khair Hadid edhe vitin e ardhshëm do ta shohim në pistat e modës. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara