Bella Hadid me poza atraktive e veshur me kostum shumëngjyrësh

18:35 | 14 Shtator 2020

Bella duket e parezistueshme edhe në paraqitjen e radhës.

Bella Hadid kohën e fundit është bërë shumë aktive me postime në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me pozat joshëse.

Në fotografitë e fundit, modelen e njohur e shohim të veshur me një kostum sportiv shumëngjyrësh dhe këmishë të zezë sipër.

Kjo veshje ia theksonte asaj format trupore, ndërsa dukej atraktive si çdo herë, duke marrë afro 1 milion pëlqime për pak orë.

Bella Hadid kohën e fundit duket se është përqendruar më shumë në profesion, andaj nuk është përfolur për ndonjë romancë. /Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara