Bella Hadid mahnitëse në të brendshmet e Calvin Klein

22:47 | 15 Maj 2019

Bella Hadid ka treguar edhe njëherë se është një supermodele klas derisa ka pozuar në të brendshme të Calvin Klein, në kampanjën e re të tyre “I Speak My Truth In #MyCalvins”

Bella Hadid ka filluar kampanjën për këtë brend para tri viteve më parë-derisa pritet që të del në të brendshme edhe të Fendi dhe Bulgari.

Por, modelja të Los Angeles ka shkëlqyer nga fushatën e fundit të Calvin Klein.

Në fotot e reja, 22 vjeçarja, që është e dashura e këngëtarit The Weeknd ka treguar se është një brune super seksi në të brendshme të kuqe

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara