Bella dhe Gigi shkëlqejnë rrugëve të New York-ut

08:34 | 26 Tetor 2019

Motrat Gigi dhe Bella Hadid janë dy supermodelet më të kërkuara. Ato janë shumë të suksesshme por edhe në konkurrente me njëra-tjetrën.

Ato me paraqitjen e fundit dëshmuan se kanë pothuajse stilin e njejtë, teksa u panë së bashku rrugëve të New York-ut, të premten, shkruan Daily Mail përcjell portali arbresh.info

Bella kishte veshur një kostum, ndërsa pjesën lartë i kishte zbërthyer kopsat në mënyrë që të tregojë trupin e saj të formësuar. Ndërsa Gigi dukej tejet tërheqëse në veshje sportive nga marka e njohur ‘Reebok’.

Ndryshe, ditë më parë Bella festoi ditëlindjen e 23-të, dhe këtë ditë të rëndësishme ajo e ka kaluar me familjen dhe miqtë në qytetin e New York-ut. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara