Bebe Rexha transformohet në mashkull me efektin e SnapChatit

09:31 | 22 Maj 2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka vendosur të pushojë paksa nga agjenda shumë e ngjeshur e këtij viti.

Bebe është mjaft aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan  portali arbresh.info.

Së fundmi, ajo ka bërë për të qeshur fansat, teksa ka provuar efektet më të fundit në rrjetin social SnapChat.

Bëhet fjalë për filtrat që mund t’i bëjnë vajzat të duken si meshkuj, ose e kundërta: meshkujt të duken si femra.

https://www.instagram.com/p/Bxv9gy0lkVO/?utm_source=ig_embed

Ndryshe, Rexha është pjesë e një turneu muzikore të bendit amerikan, Jonas Brothers. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara