Bebe Rexha shfaqet në krah me JLo

11:52 | 11 Tetorë 2018

Bebe Rexha është njëra nga shqiptaret më të suksesshme në botë, ku me anën e muzikës ka arritur shumë famë.

Në “American Music Awards” ajo është parë shumë e bukur dhe në formë veshur me fustanin e gjatë dhe me shumë shkëlqim.

Kurse në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, këngëtarja shqiptare shihet afër Jennifer Lopez.

Ndryshe, të dyja duken shumë elegante.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara