Bebe Rexha pësoi sulm të astmës gjatë performancës

09:09 | 13 Gusht 2019

Bebe Rexha po vazhdon të korr suksese në skenën e muzikës ndërkombëtare.

Së fundi këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare ka mbajtur koncert në San Francisko në kuadër të turneut të saj botëror ‘Happiness Begins Tour’.

Por, gjatë përfromancës së saj, Bebe ka pësuar një sulm të astmës, mirpo kjo nuk e ndaluar këngëtaren e njohur që të ndaloj koncertin duke vazhduar me performancën.

“Në këtë pikë të grupit unë isha duke pasur një sulm të plotë të astmës së shkaktuar nga një reaksion alergjik. Unë isha duke u mbushur me ajër, por nuk doja të ndaloja grupin tim sepse doja t’ju jepja shfaqjen që e meritonit. Faleminderit San Fran, ju jeni gjithmonë aq të mirë për mua dhe ndihem më mirë”, ka shkruar Bebe në një postim në Insatagra

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara