Bebe Rexha në gjendje të keqe shëndetësore

09:49 | 9 Nëntor 2019

Bebe Rexha është shtrirë në spital pasi nuk ndihen mirë me shëndetin.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një statusi në ‘Twitter’.

“Unë m përfundova sot në spital. Kam kapur diçka nga pushimet e mia. Kam marr antibiotikë 10 ditë më parë, por u ktheva më e fortë. Unë kurrë nuk do të ia dëshiroja këtë askujt. Dita më e keqe. Shpresoj të përmirësohem. Qëndroni të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

Më pas ajo deklaroj se po ndihet e frikësuar nga e gjithë kjo që po i ndodhë.

“Nuk mund të gënjej se kam frikë. Thjesht dua të ndjehem më mirë”, ka shkruar Bebe.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara