Bebe Rexha me lëvizje provokuese në koncertin e fundit, bën për vete publikun e saj

17:42 | 13 Gusht 2019

Ajo di gjithmonë të dhurojë një performancë të lezetshme për fansat e saj.

Bebe Rexha performoi së fundmi para mijëra fansave në festivalin muzikor Outside Lands në Golden Gate Park në San Francisko të dielën.

Krijuesja e hitit “I’m a mess” vuri në pah kthesat e saj, ndërsa dukej mjaft provokuese me veshjen e ngushtë.

Barku i vogël i këngëtares u vu në pah falë një rripi të perlave të shkëlqyera me diamante që zbukuruan pjesën e mesme të veshjes së rrobave.

Përgjatë një momenti, shqiptarja zgjati këmbën e saj lartë duke elektrizuar edhe më tepër publikun.

Bebe Rexha (Foto: Getty Images/Guliver)

Resha dukej edhe më atraktive me një palë vathë prej ari të varur në qafë që kishin emrin e saj të dekoruar mbi to.

Duke treguar fleksibilitetin e saj, këngëtarja shqiptare ngriti në ajër këmbën dhe ngriti krahët lart ndërsa hyri në skenë.

Në fund të këtij muaji, ajo do të festojë ditëlindjen e saj të 30-të. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara