Bebe Rexha mahnit me pamjen, publikon foto nga arkiva

22:22 | 29 Mars 2020

Bebe Rexha ka mahnitur me pamjen e saj.

Bebe Rexha njihet ndërkombëtarisht për prirjen e saj në shkrimin e teksteve dhe interpretimin me vokalin unik që ka, shkruan lajmi.net.

Por jo gjithmonë prirja në muzikë është ajo për çfarë këngëtarja përmendet, edhe paraqitjet e saj marrin mjaft shpesh vëmendjen e opinionit publik.

Pasi po qëndron në shtëpi e izoluar, Bebe ka publikuar disa foto nga arkiva e saj, ku në ato të publikuarat duket fascinuese me dekoltenë e hapur.

View this post on Instagram

Found these in my camera roll 📸

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara