Bebe Rexha: I dua të pasmet e mia

23:34 | 25 Maj 2019

Në një postim të fundit që bëri këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha në llogarinë e saj në Instagram ka treguar format e saj pa ndërhyrje të ‘photoshop’.

Ndërsa, Bebe derisa ishte në rrugën e saj drejt aeroportit LAX të premten, shpjegoj qëllimin prapa fotove në bikini.

“E dua trupin tim, i dua këto të pasme të trasha dhe jam shumë krenare për të!”, ka thënë Bebe Rexha.

29 vjeçarja është prej figurave të famshme që vazhdimisht bën thirrje që femrat ta duan dhe ta pranojnë vetën ashtu si janë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara