Bebe Rexha duket tejet joshëse në fustanin e zi

09:03 | 10 Tetor 2019

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, di gjithmonë se si të bëjë për vete fansat e saj.

Ajo është shfaqur joshëse në një postim të fundit në Instagram ku i ka ekspozuar linjat e saj trupore superseksi, shkruan portali arbresh.info

E veshur me një fustan të zi dhe tejet elegant, këngëtarja ka zbuluar gjoksin ndërsa ka bërë lëvizje provokative duke kërcyer.

“Isha sinqerisht thjesht e mërzitur”, ka shkruar Bebe në mbishkrimin e videos.

View this post on Instagram

I was honestly just bored af.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

 

Që nga ajo kohë, Bebe Rexha nuk ka hezituar që të tregohet edhe më transparente me fansat e saj, duke publikuar për fansat në rrjetet sociale imazhe të zakonshme, se si ajo duket në përditshmëri, ose duke vënë në pah linjat e saj ani pse nuk janë edhe aq atraktive për shkak të peshës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara