“Bebe” kënga më e re nga reperi Bala

21:56 | 24 Maj 2018

Është reper i ri në skenën shqiptare por që ka talent.

Fjala është për repartistin i njohur me emrin artistik Bala që ka publikuar këngën e re, të quajtur ‘Bebe’.

Kënga është prodhim i studios Redbox dhe me tekst të vet reperit.

‘Bebe’ është finalizuar edhe me klip mjaft interesant duke u përshtatur edhe me stinën e verës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara