Beatrixi dhe Albani me dedikime prekëse për babain e ndjerë

08:42 | 25 Mars 2018

Beatrix dhe Alban Ramosaj nuk publikojnë shpesh këngë të reja.
Mirëpo, përmes rrjeteve sociale kemi mundësi të mësojmë për çdo të re rreth tyre, shkruan lajmi.net.

Që të dy si vëlla e motër që janë, njihen për një lidhje shumë të ngushtë që kanë me njëri-tjetrin, e këtë gjë e kanë dëshmuar disa herë.

Në postimet e tyre të fundit në Instagram, Albani dhe Beatrixi kanë kujtuar me shumë mall babain e ndjerë.

Beatrix ka falënderuar Zotin që ka nënën pranë, ndërsa lutet që t’i qëndrojë gjithmonë afër. /Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara