Beatrix provokon nga Amsterdami

16:26 | 13 Shkurt 2018

Këngëtarja bukuroshe Beatrix Ramosaj është gjithmonë në qendër të vëmendjes me imazhet provokuese të cilat i poston.

Edhe të fundit herë e ka bërë të njëjtën gjë, shkruan arbresh.info.

E bukur dhe me shumë stil ajo shfaqet në çdo paraqitje të saj.

Por, në imazhin e fundit ajo ka provokuar ku është shfaqur shumë seksi më robdishambër nga Amsterdami.

Përveç fotografisë shumë artistike ajo është dukur mjaft sensuale.

Ndryshe, Beatrix ka kohë që nuk ka publikuar një projekt muzikore por ka bërë të diturë që shumë shpejtë do të vije me një të tillë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale