‘Be the one’ 100 milionë klikime (VIDEO)

19:33 | 3 Mars 2017

Kënga ‘Be the one’ kënduar nga këngëtarja kosovare me famë botërore Dua Lipa ka arritur të grumbulloj mbi 100 milionë klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

Ishte vet Dua që përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se ‘Be the one’ e ka arritur këtë shifër, shkruan arbresh.info.

Përndryshe, ky projekt muzikor është publikuar në tetor të vitit 2015 dhe me të Dua ka depërtuar në skenën muzikore ndërkombëtare.

Dua Lipa është në përgatitje të albumit të parë dhe pritet ta hedh në treg në këtë vit./Arbresh.info

 

Lajmet më të lexuara