Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut publikon fotografi me fëmijët, ku është Ermali?

11:45 | 7 Dhjetorë 2017

Ariana Fejzullahu është njëra ndër bashkëshortet më të komentuara të estradës shqiptare.

Bashkëshortja e Ermalit njihet për bukurinë dhe stilin e saj shumë të veçantë, shkruan arbresh.info.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht imazhe, në të cilat në shumicën e kohës ajo pozon e vetme. Ku gjithmonë Ariana duket shumë tërheqëse.

E në imazhin e fundit  Ariana ka pozuar së bashku me fëmijët e saj por që vërehet mungesa e Ermalit, ndoshta ai është në ndonjë koncert jashtë shtetit./arbresh.info/

My greatest blessing is when they call me Mom

A post shared by ArianaFejzullahu (@arianafejzullahu) on

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale