Bashkëshortja e Erion Veliajt publikon për herë të parë foto me foshnjën

14:34 | 6 Dhjetor 2018

Më 8 tetor Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola Xoxa janë bërë prindër për herë të parë.
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja e tij Ajola janë bërë prindër të një djali të cilit ia vunë emrin Kajan.

Ndërsa sot është hera e parë që ajo ka publikuar foto me djalin në llogarinë e saj në Instagram.

‘’Dy muaj me këtë qiell të vogël’’, ka shkruar ajo pranë postimit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara