Bashkëpunimi i fundit i Era Istrefit dhe Eldzhey ‘pushton’ mediat ruse

16:11 | 25 Qershor 2019

Kënga më e fundit e Era Istrefit po dëgjohet shumë në Rusi.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Era Istrefi para pak ditësh publikoi bashkëpunimin e saj me reperin e njohur rus, Eldzhey.

“Sayonara babe”, titullohet kënga e re, me të cilën artistja shënoi suksesin e radhës.

Ajo përmes një storie në Instagram tregoi se kënga renditet në pozitën e parë të listës Top 100 Russia.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara