Baby G i jep fund lidhjes?

21:25 | 11 Korrik 2019

Baby G kishte vendosur ta bëjë publike lidhjen e saj nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale e edhe më zyrtarisht në këngën “Pretty Gangster” ku u shfaqën në disa skena bashkë.

Mirëpo kjo romancë duket se ka marrë fund pasi Baby G i ka fshirë fotot me Lim Hotin dhe dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin as në Instagram.

Në anën tjetër postimi i fundit i Baby G në Instagram ishte një foto ku shfaqet e vetme.

“Nëse ata nuk ju shikojnë juve si magjike, zhdukeni”, ishin fjalët e saj pranë postimit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara