Ava Max feston ditëlindjen

00:54 | 17 Shkurt 2020

Sot njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare feston ditëlindjen.

Ava Max sot feston ditëlindjen këngëtarja ka mbushur 26 vite jetë për çka ka pranuar urime të shumta nga fansat dhe të afërmit e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë një video si shenjë falënderimi, ku shkruan “Është ditëlindja ime, dhe po e ndjej dashurinë e të gjithëve, jam shumë mirënjohëse për fansat, familjen dhe gjithë njerëzve që më rrethojnë”.

Ndryshe, këngëtarja e cila ende është në fillet e karrierës, suksesin më të madh e ka arritur dy vitet e fundit me këngët e saj ‘So am I’ dhe ‘Sweet but psycho’.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara