Aurela Hoxha shfaqet joshëse në fustanin e zi

17:55 | 9 Shkurt 2019

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një nga personazhet më të përfolur në mediat shqiptare.

Shpesh, shkas për këtë gjë bëhen fotografitë provokuese që ajo publikon në rrjetet sociale, shkruan portali arbresh.info

Kësaj radhe modelja shqiptare superseksi u shfaq një fustan të zi të tejdukshëm i cili theksonte format e saj joshëse, të kombinuar më grim të lehtë dhe aksesor Aurela dukej më seksi se kurrë më parë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e fansave nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për linjat trupore.

Aurela ka vite që është pjesë e shobizit shqiptar, ndërsa asnjëherë nuk ka qenë e përfolur për jetën e saj private, duke mos treguar nëse është ndonjë mashkull në jetën e saj./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara