Aurela Hoxha iu bënë të ëndërroni për të

21:42 | 13 Mars 2018

Aurela Hoxha është një modele dhe blogere e njohur shqiptare e cila ka forma të jashtëzakonshme trupore.

Ajo merr vëmendje në çdo paraqitje publike me veshjet dhe sjelljet provokative, shkruan arbresh.info.

Së fundi Aurela ka postuar një imazh mjaft provokues në të cilin kërkon që të ëndërroni për të.

‘Ëndërroje një ëndërr me mu’ ka shkruar poshtë imazhit Aurela.

Ndërsa, ajo së fundi ka qëndruar në Paris të Francës në javën e modës të mbajtur atje./Arbresh.info/

dream a little dream of me✨

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale