Aulona Musta pozon me rrobabanjo, Alba Çobaj i kthehet: “S’ke turp, je dhe nënë”

23:15 | 11 Shtator 2019

Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë verë me fotot me rrobabanjo dhe trupin e palestruar duke i motivuar të gjithë vajzat e gratë.

Së fundmi Aulona ka postuar disa foto të reja nga pushimet ku shfaqet sërish në super formë dhe ka marrë komplimenta të shumta.

Mirëpo mes komenteve ka rënë në sy komenti i moderatores Alba Çobaj.

“Nuk te vjen turp! Je dhe nene. A del njeriu me rrobabanjo ne plazh. Sa turp. Te dua”, i komenton Alba me shaka Aulonës ndërsa ajo ja kthen me zemra.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara