Ashley Graham shfaqet ‘përvëluese’ në bikini

14:31 | 7 Mars 2018

Modelja e cila ka bërë famë për shkak të linjave të saj të mbushura dhe disa kilogram më tepër se modelet e zakonshme ka provokuar edhe këtë herë.

Ashley Graham, tregoj se është mjaft krenare për linjat e saj duke i ekspozuar sa herë që i vije rasti.

Në imazhet e fundit të postuara në rrjete sociale, ajo ka motivuar të gjitha femrat që ta duan trupin e tyre.

E veshur në bikini dhe me vetëbesim të plot, Ashley ka marrë shumë komente pozitive./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara