Arta Nitaj si ‘barbie’ në imazhet e reja

22:14 | 16 Shtator 2020

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ka qenë një ndër personazhet më të përfolur gjatë kësaj vere në media.

Në rrjete sociale ajo është mjaft e komentuar, pasi nuk heziton që të shfaq e të theksojë pjesë të trupit, shkruan portali arbresh.info

Së fundi ajo publikoi një fotografi ku duketsi kukull, me grim të rënduar dhe me një veshje rozë e cila ia vinte në pah asetet seksi.

Arta ka qenë e përfshirë edhe në projekte televizive, ndërsa ende nuk ka bërë të ditur nëse do ta shohim sërish në ekran në sezonin e ri . /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara