Arta Nitaj publikon foto nga palestra, ekspozon format perfekte trupore

17:49 | 16 Nëntor 2019

Arta Nitaj tashmë lirshëm mund të thuhet se është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, e njëherësh edhe shumë e komentuar.

Bukuroshja nga Peja vetëm në Instagram numëron mbi 181 ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar edhe pozat provokuese, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, Arta ndau një imazh në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në formë perfekte teksa ekspozon trupin e saj si peshk.


Ndryshe, Arta e filloi karrierën si modele, më pas si aktore, teksa gjatë këtij viti pati debutimin e saj edhe në politikë, duke iu bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara