Arta Elezaj me stoli në vlerë afro 70 mijë euro

13:19 | 28 Mars 2020

Aktorja Arta Elezaj është njëra nga femrat më të komentuara në skenë shqiptare sa i përket stilit dhe jetesës së saj.

Në rrjetet e saj sociale, nuk mungojnë edhe imazhet që vënë në plan të parë linjat trupore të bukuroshes, shkruan portali arbresh.info

Fakti se ajo vishet nga brendet më të shtrenjta, por, një kujdes të veçantë ia kushton edhe stolive që bart, të cilat kapin shifra marramendëse.

Në faqen “What they wearin” është publikuar çmimi i disa aksesorëve që ajo mbante në një imazh që e postoi në Instagram.

Një qafore e marksë “Bulgari” kap shifrën 14.200 euro, ora e dorës “Rolex” kushton 43.100 euro, ndërsa byzylykët dorës i brendit “Cartier” me katër diamante kap vlerën 10,100 euro. Të gjitha këto në total kushtojnë 67,400 euro.

Arta u bë tejet e dashur dhe e kërkuar pas rolit të saj interesant të Xhakartës në serialin “O sa mirë”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara