Arta Bajrami dhe Mc Kresha publikojnë “Asaj”

20:43 | 17 Qershor 2017

Sapo është publikuar bashkëpunimi nga Arta Bajrami dhe Mc Kresha me titull “Asaj”, shkruan Arbresh.info.

Kënga është punuar nga Don Arbas, teksti është shkruar nga dy artistët, ndërsa për klipin është përkujdesur Imagine Films./Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara