Art Abazi dhe Mc Kresha vijnë me ‘Enigmë’

19:49 | 20 Shtator 2019

Këngëtari Art Abazi ka ardhur me një bashkëpunim me reperin Mc Kresha.

Kënga ‘Enigmë’ është kushtuar dashurisë të humbur dhe është shoqëruar me një klip të lezetshëm, shkruan portali arbresh.info.

Teksti është shkruar nga Fifi, Art Abazi, Mc KResha dhe Gent Myftaraj, kurse instrumentali dhe orkestrimi është bërë nga Gent Myftaraj, Strike Beatz, K-Master.

Kjo këngë është prodhim i PINT dhe Gmaj7./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara