Arrestohet një grua me pasaportë false të Kim Kardashian

13:03 | 19 Nëntor 2019

Një kolumbiane është arrestuar pasi kishte përdorur foton e Kim Kardashian në pasaportë.

Një 29 vjeçare kolumbiane kishte përdorur foton e yllit të Instagramit, Kim Kardashian në pasaportën e saj fallco.

Gruaja që vizitonte Kolnin u paraqit me këtë pasaportë në bankë dhe punonjësit menjëherë njohën foton e Kim Kardashian.

29 vjeçarja më pas u arrestua nga policia gjithashtu agjentët sekuestruan dhe dy kartat e saj pasi rezultuan të rreme.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara