Arjola Demiri me skena të nxehta në shfaqje

21:25 | 9 Shkurt 2019

Aktorja Arjola Demiri po shkëlqen edhe në shfaqje.

Javën e kaluar Teatri Dodona u mbush me adhurues të teatrit, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ju sjell pamje nga premiera e shfaqjes ‘Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë’.

Një shfaqje me përmbajtje interesante duke thyer kështu tabutë e temës së virgjërisë.

Brenda saj ka edhe momente të nxehta që aktorja shqiptare Demiri i bëri.

Këto dhe detaje tjera ndiqeni storien e përgatitur nga emisioni n’ZOOM./arbresh.info/

 

Lajmet më të lexuara