Arilena e Flori publikojnë bashkëpunimin ‘Doja’

18:42 | 19 Nëntor 2019

Arilena Ara dhe Flori Mumajesi kanë publikuar këngën më të re në bashkëpunim.

Bëhet fjalë për këngën ‘Doja’ që është me muzikë të Darko Dimitrov dhe prodhuar nga po i njëjti, kurse teksti është shkruar nga Lindon Berisha, transmeton portali arbresh.info.

Bashkëpunimi është një baladë për dashurinë.

Flori dhe Arilena kishin bashkëpunuar edhe para dy viteve me këngën Nallane 3./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara