Arilena Ara thekson linjat në veshje të ngushtë

21:49 | 10 Janar 2019

Arilena Ara cilësohet si një nga këngëtaret me zërin më unik dhe të fuqishëm.

Por, krahas zërit ajo ka edhe një dukje fizike që çdo femër do e kishte lakmi, shkruan Indeksonline.

Kjo u dëshmua edhe në fotosesionin e ri që ajo ka realizuar.

Në një veshje të kuqe dhe ngushtë, këngëtarja ka shkëlqyer me dukjen derisa ka theksuar linjat seksi.

Ndryshe, Arilena po vazhdon të jetë aktive me projekte muzikore./Indeksonline/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara