Ardian Bujupi befason, e thotë këtë gjë për Feron dhe Mozzik

20:54 | 9 Shkurt 2019 | n'ZOOM

Ardian Bujupi e nisi vitin 2019 mbarë.

Ai ka mbajtur mbrëmje muzikore në Prishtinë, shkruan arbresh.info.

n’ZOOM ka intervistuar atë duke e pyetur për duetet e fundit që i kanë siguruar miliona klikime.

Mes tjerash i përmendi dy emra të reperëve kosovar që i pëlqejnë.

Se kë e ceki e kuptoni duke shikuar intervistën e tij tek emisioni n’ZOOM./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara