Ard Islami: Jam pro marihuanës, por jo për t’u bërë i varur nga ajo

13:39 | 23 Qershor 2019

Ard Islami ka thënë se është pro marihuanës për probleme shëndetësore dhe për qejf por deri në një masë.

Skenaristi dhe producenti i njohur, Ard Islami së fundmi ishte pjesë e rubrikë ’60 sekonda’, shkruan lajmi.net.

Në një nga pyetjet më interesante të intervistës, e cila ishte nëse ishte pro apo kundër marihuanës, Ardi dha përgjigjen e tij duke u deklaruar pro mariuanës.

Por pavarësisht se është pro ai sqaroi se është pro vetëm në rastet kur nga miruana ka dobi shëndetësore apo thjeshtë kur bëhet qejf me të, por jo të krijohet vartësi.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara