Arbenita Ismajli vë në fokus asetet e saj joshëse

12:03 | 15 Korrik 2020

Njëra nga modelet që po merr vëmendje të vazhdueshme nga fansat është padyshim Arbenita Ismajli.

Ajo pothuajse në shumicën e kohës komentohet për bukurinë dhe linjave trupore, që shpesh i ekspozon para kamerës, shkruan portali arbresh.info

Arbenita së fundi ka publikuar një set të ri fotografik ku ka ekspozuar linjat e saj trupore joshëse.

“Kur njerëzit me pyesin çka bëj për të jetuar”- ka shkruar Arbenita.

Përpos botës së modelingut, bukuroshja brune është bërë e njohur edhe përmes lidhjes me reprint Fero. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara