Arbenita Ismajli me fotot e fundit i tregon Feros çfarë ka humbur

21:35 | 16 Nëntor 2019

Duke qenë një prej bukurosheve të më të ndjekura në rrjetet sociale, Arbenita Ismajli kohë pas kohë shpërndan imazhe nga jeta dhe karriera e saj.

Modelja, e cila jeton dhe vepron në Angli, ka publikuar disa fotografi që vënë në plan të parë ka vënë linjat e saj trupore superseksi, shkruan portali arbresh.info

Së fundi Arbenita ka publikuar foto në Instagram, ku po duket tejet joshëse dhe provokative, teksa ka vënë në pah gjoksin bombastik belin e hollë e të pasmet superseksi.

View this post on Instagram

👖 @fashionnova ad

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on

 

Theksojmë se bukuroshja ka qenë e përfolur në faqet rozë si e dashura e reperit Fero, mirëpo duket se lidhja e tyre ka përfunduar. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara