Arbenita Ismajli mahnitëse në setin e ri fotografik

21:49 | 4 Gusht 2020

Një nga modelet më të kërkuara në industrinë e modelingut është padyshim Arbenita Ismajli.

Bukuroshja brune tash e një kohë po vazhdon karrierën e saj në Angli, ku edhe ndan imazhe të ndryshme nga po i njëjti vend, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi i ka publikuar një set të ri fotografik ku ka ardhur mahnitëse teksa ka ekspozuar bukurinë e saj,  e njërën prej fotove provokon nga shtrati.

Arbenita nuk e pati problem së fundmi që të ju tregoj ndjekësve se i rregullon fotot dhe madje ua tregoi edhe programin.

Theksojmë se ajo u bë edhe më e njohur përmes lidhjes që ka me reprin shqiptar, Fero. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara