Arbenita e “zjarrtë” në fotosesionin e fundit

23:17 | 15 Maj 2019

Arbenita Ismajli bëri bujë së fundmi kur u konfirmua se është në lidhje me reperin kontravers, Fero.

Bukuroshja shqiptare që njihet për dukjen e saj, jo për ndonjë karrierë në industrinë e shoubizit, ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, shkruan  portali arbresh.info.

Tanimë reperi dhe modelja e cila jeton e vepron në Londër nuk e fshehin më lidhjen dhe nuk ngurrojnë t’ja shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht me dedikime e komente të ëmbla. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara