Arbana Osmani shtatëzënë në mes festave të fundvitit?

21:20 | 25 Dhjetor 2019

Në këtë vigjilje Krishtlindjesh të shumtë kanë qenë personazhet e njohur që kanë zgjedhur të urojnë ndjekësit e tyre të shumtë në rrjetet sociale duke ndarë momente të ëmbla familjare.

Pikërisht të njëjtën gjë ka bërë edhe moderatorja Arbana Osmani e cila së fundmi ka publikuar një foto, ku shfaqet së bashku me djalin e saj dhe mbesën. Të veshur në të kuqe ata shfaqen duke qeshur dhe mesa duket po i shijojnë këto ditë festash.

Fansat nuk kanë ngurruar t’i bëjnë edhe një pyetje Arbën dhe kjo e fundit, nuk ka hezituar të kthejë përgjigje. “Arbana në pritje të ëmbël?“, ka qenë pyetja, për të cilën moderatorja është përgjigjur: “Në pritje të kulaçit”.

Arbana Osmani pas divorcit është në një lidhje me regjisorin Eduart Grishaj, me të cilat po shijon dashurinë e re./lajm.al/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara