Arbana Osmani publikon foton e parë pas lindjes

09:19 | 25 Tetor 2020

Pesë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë. Pasditen e djeshme ajo ka publikuar një fotografi nga një event me Eduartin ku duket në super formë, e veshur me të zeza dhe me një nur të ëmbël në fytyrë.

Arbana Osmani solli në jetë djalin, që e pagëzoi me emrin “Dielli”. Ajo dhe regjisori Eduart Grishaj kanë zgjedhur këtë emër unik, tipik shqiptar për fëmijën e tyre. Ditën e sotme, Osmani ka zbuluar dhuratën e parë që i bëri partneri.

Çifti u bënë prindër të një djali para 5 ditësh.

Varëse me emrat e dy fëmijëve të Arbanës

Arbana shtatzënë

“Varësja ime e preferuar nga dizenjuesi im i preferuar”, shkruante moderatorja krahas varëses ku dallohet se formohen dy emra, Jon dhe Diell.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara